Hakkımızda

Haktan Sucukları, tamamı veteriner hekim kontrolünde ve hijyenik koşullar altında hazırlanan ürünlerini, toptan ve perakende satış mağazasıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
Müşteri memnuniyetinin önemini 50 yıldır verdiği kaliteli hizmet ile gösteren Haktan Sucukları sektöründe Kocaelide önde gelen lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Özellikle gelişen teknolojiyi takip eden ve çağın getirdikleri doğrultusunda yeniliklere açık olan Haktan Sucukları, günümüz kasap kültürüne bambaşka bir bakış açısı kazandırmayı başarmıştır. İmalathanesinden satış mağazasına kadar tüm hizmet verdiği yerlerde alanında uzman, güler yüzlü çalışanları ve uygun çalışma koşullarıyla hizmet vermeye devam eden Haktan Sucukları, başta Kocaeli'nin sonrasında ise Marmara Bölgesinin en iyi kasabı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sahip olduğu yerel ve evrensel değerlere bağlı olup, azim ve tutkuyla çalışmalarına devam eden firma, gelecekte Haktan Sucukları ismini ‘’İşimiz sucuk, görevimiz lezzet’’ sloganıyla birlikte bölgesel ve ulusal bir marka haline getirmeyi amaçlamaktadır. 

Tüm belge ve sertifikalarımızla hizmetinizdeyiz.
Toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

Beğendiklerim Menü
Yukarı