Yaprak Et Döner (1KG)

220,00 240.00 İndirim!
Ürün Mevcut

Hakan ustamızın özel tarifi ile hazırlanmış yaprak et dönerimiz sizlerle...

Yurtiçi Kargo
4-5 Gün Arası
200.00 ₺
HAKTANET TESLİMAT (SADECE IZMIT)
1 Gün
100.00 ₺

-Haktan Et  mecbur kalmadıkça ve müşteri başka bir şekilde teslimat istemediği sürece kendi personeli ve  şirketimiz bünyesindeki +4 dereceli soğutmalı araçlar ile  kendi teslimat aracı ile teslim edecektir.

-Teslimatlar Kocaeli sınırları içinde maksimum 3 işgününü geçmeyecektir. Şarküteri ürünlerinde tüm Türkiye’ ye kargo imkanımız mevcuttur. Şarküteri ürünlerinde teslimat tüm Türkiye geneli maksimum 5 iş gününü geçmeyecektir.

-Siparişiniz sırasında belirtilen adres aynı zamanda teslimat adresi olarak kabul edilecek ve bu adrese teslimat yapılacaktır.Siparişinizi verirken lütfen adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.

-Pazar gününde  verilen siparişler , tatil günün bitiminden sonraki ilk gün  sipariş verilmiş olarak değerlendirilecektir. Ve sipariş verilmiş günü takip eden ertesi gün ürün müşteriye ulaşacaktır. Bayram, resmi tatil  günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.

-Adres, Telefon ve diğer bilgilerin tarafımıza eksik verilmesinden dolayı oluşacak teslimat gecikmelerinden şirketimiz bünyesindeki markamız  sorumlu tutulamaz.

-Teslimat sırasında paketleri lütfen kontrol ediniz. Eğer eksik veya hatalı veya açık paket tespit ederseniz ürünü teslim almayınız ya da şirketimiz bünyesindeki kargo çalışanına durumu hemen bildirininiz. Ürünün teslim alınması gerekli kontrollerin tüketici tarafından yapıldığı kabul edilmektedir.Ürünü teslim alındıktan sonra yetkili görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Kurallarımız :

Satın aldığınız ürünlerimiz soğuk zincirde muhafaza edilmesi gereken bir üründür. Ürünün paketinin açılmaması ve soğuk zincirde tutulması şartı ve geriye gönderilmesi şartı ile ürünü 5 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesinde   eksik veya hatalı veya açık paket  durumu söz konusu olduğunda kargo tarafımıza ait olacaktır.

Sipariş İptal Etmek :

Siparişinizin iptali için Whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz(05325508941). Siparişiniz kargo aşamasına gelmemiş ise siparişiniz iptal edilecektir. Ödemiş olduğunuz ücret kredi kartı hesabınıza iade edilecektir. Tarafımızdan kredi kartınıza iade edildikten sonra hesabınıza geçmesi için süre bankaların insiyatifinde bir süre olduğunu unutmayınız.

Bankaların iç hukukundan ve uygulamasından dolayı iade edilen ücretin hesabınıza geç gelmesinden dolayı şirketimizin ne hukuki ne da mali sorumluluğu doğmaz.

Afiyet olsun.

Paylaş:

Benzer Ürünler

Beğendiklerim Menü
Yukarı